Rss

Канікули

План роботи КУ ССШ №9 на осінніх канікулах 2021-2022 н.р 

ЧАС КЛАС ЗАХІД МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

 Субота, 16.10

10:00 5 – А Екскурсія до м. Тростянець м. Тростянець Юхименко В.М.
10:00 5 – В Екскурсія до м. Тростянець м. Тростянець Мелентьєва Т.П.
10:00 5 – Г Екскурсія до м. Тростянець м. Тростянець Шпаковська К.В.
9:00 5-Д Козацькі розваги Грунівська Січ Бондаренко Л.М.
10.00 7 – Г Відвідування притулку для бездомних тварин Територія старого аеропорту Коломієць І. І.
09.00 6-Г Козацькі рзваги Грунівська Січ Щербань Л. Г

Понеділок, 18.10

11:00 8-В Екскурсія до приватного музею Сергія Гуцана м. Суми Приходько О.М.
11:00 8-Г Екскурсія до приватного музею Сергія Гуцана м.Суми Зулюкова Н.О.
10:00 3 -А Екскурсія-квест “Загадки осінніх листочків” Парк ім.І.М.Кожедуба Косенко Л.М.
10.00 5-Б Гурток “Еколог”. Акція “Збережи дерево, врятуй довкілля!” (підведення підсумків) Онлайн Пластюк А.І.
10:00 3-Б Екскурсія-квест “Загадки осінніх листочків” Парк ім.І.В.Кожедуба Каленіченко О.О.
10:00 3-В Екскурсія-квест “Загадки осінніх листочків” Парк ім.І.М.Кожедуба Ісаєва Л.М.
10:00 3-Г Екскурсія-квест “Загадки осінніх листочків” Парк ім.І.М.Кожедуба Новікова Д.О.
11:00 8-Б Екскурсія Сумський обласний художній музей ім.Н. Онацького Литовченко Т.В.
11:00 7-Б Екскурсія Сумський обласний художній музей ім.Н. Онацького Резніченко Л.В.
9.30 9-В “Чарівні кольори осені” Прогулянка-квест рідним містом у поєднанні з фотосесією м.Суми Мисник Я.А.
10.00 «Група ризику» Обстеження  житлово-побутових умов дітей, які знаходятся на внутрішкільному обліку За адресами учнів Отрощенко М.А.

Вівторок, 19.10

10.00-12.00 10-11

Практичні робота гуртка «Юний захисник Вітчини»

Відеоперегляд «Ми дякуємо нашим захисникам».

Каб. 201

онлайн

Козинець В.М.
10.00-15.00 1-Б Перегляд мультфільму “Навколо світу за 80 днів” К-тр “Планета кіно” Васильєва Н.В.
10.00-15.00 1-Г Перегляд мультфільму “Навколо світу за 80 днів” Кінотеатр “Планета кіно” Мордвінова І.В.
10.00-15.00 1-А Перегляд мультфільму “Навколо світу за 80 днів” Кінотеатр “Планета кіно” Хорольська Л.В.
10.00-15.00 1-В Перегляд мультфільму “навколо світу за 80 днів” Кінотеатр “Планета кіно” Годинець Т.О.
10.00 5-Б 3D екскурсія містом Суми Онлайн Пластюк А.І.
10:00 6-А Екскурсія вулицями міста “Моє рідне місто” Екскурсія по місту Папочкіна Н.І.
10:00 4-В Екскурсія “Красива осінь вишиває клени…” Парк ім.І.М.Кожедуба Микитченко В.В.
10:00 9-А Екскурсія містом Історичні пам’ятки рідного міста Рева Н. В.
10.00-12.00 5-6 класи Підготовка до змагань “Олімпійське лелеченя” Спортивна зала Вчителі фізичної культури
09.00 «Група ризику», учні під опікою, діти-сироти Обстеження  житлово-побутових умов дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування спільно зі службою у справах дітей За адресами учнів Отрощенко М.А.
10.00 6- Д Екскурсія містом Суми Онлайн Сліпухіна Н. П.
11.00-15.45 Учасники колективу “Живчик” Заняття з хореографії вул. Герасима Кондратьєва, 25 Орлова М.І.
10.00-12.00 Учасники колективу Заняття вокального гуртка «Домісолька» Онлайн Пилипенко С.А.

Середа, 20.10

10.00 5-Б Гурток “Еколог”. Екологічний марафон: власний внесок у боротьбу з глобальними кліматичними змінами (підготовка матеріалів до конкурсу) Онлайн Пластюк А.І.
9.00 2-А Віртуальна екскурсія до музею грошей Онлайн Чередніченко Л.П.,
10:15 5 – Г Перегляд пригодницького сімейного кінофільму “Джим Ґудзик і пірати “Чортова дюжина”

Кінотеатр

“Планета Кіно”

Шпаковська К.В.
10.00 11-Б Екскурсія до економічного факультету СНАУ

СНАУ

або онлайн

Міцура О.М.
10.00 10- А Екскурсія до економічного факультету СНАУ

СНАУ

або онлайн

Забуга А.В.
10.00 8-А Перегляд й обговорення фільму Онлайн Сидоренко Ю.В.
9.00 2-Г Віртуальна екскурсія до музею грошей Онлайн Гуз Л.П.
10.00 9-Г Перегляд й обговорення фільму Онлайн Стародуб І.А.
10.00 5-Д «Сходинки до орфографії» онлайн квест Онлайн Булгакова І.В.

Четвер, 21.10

10.00-12.00 10-11

Практичні робота гуртка «Юний захисник Вітчини»

Відеоперегляд День Захисника України

Каб. 201

Онлайн

Козинець В.М.
09.00-12.00 5-6 класи Участь у змаганнях “Олімпійське лелеченя” Легкоатлетичний манеж

Резніченко Л.В.

Литовченко Т.В.

Щербань М.О.

10:00 4-А Майстер-клас “Осінній їжачок” Онлайн Єськова О.В.
10:00 4-Б Майстер-клас “Осінні фантазії” Онлайн Кобзарь А.В.
10:00 4-Г Майстер-клас “Осінній пейзаж” Онлайн Хотіна Г.О.
09.00-15.00 Учасники колективу “Живчик” Заняття з хореографії вул. Герасима Кондратьєва, 25 Орлова М.І.

П’ятниця, 22.10

10.00-15.00 2-Б Перегляд мультфільму “Навколо світу за 80 днів” Кінотеатр “Планета кіно” Шимко А.В
11:00 9-Б Стежками рідного краю екскурсія по місту Горбатенко Н.О.
10.00 11-А Осінь золота… Екскурсія парками міста Торгачова О.С.
10.01 11-В Осіннє місто Екскурсія по місту Суми Олійник Т.Л.
10.00 7-Д Екскурсія центральними вулицями міста “ Суми- моє місто”

Екскурсія центральними вулицями

м. Суми

Клімова С. В.
09.00 «Група ризику» Обстеження  житлово-побутових умов дітей, які знаходятся на внутрішкільному обліку За адресами учнів Отрощенко М.А.
10:00 6-В Віртуальний тур українськими музеями просто неба Онлайн Клюєва Н.В.
10.00-12.30 Учасники колективу Заняття вокального гуртка «Домісолька» Онлайн Пилипенко С.А.
                                                               Субота, 23.10
10.00 Шкільний парламент Підготовка до свята Хелоуін Онлайн

Шапошник В.В.

Герман Є.В.